Cariera ta la Clasic Imobiliare Cluj Napoca

pozitii disponibile?

  Suntem o agentie imobiliara, tanara pe piata din Cluj-Napoca iar pe masura ce ne dezvoltam cautam mereu persoane motivate care sa se alatura echipei noastre. Serviciile imobiliare oferite se bazeaza pe promtitudine, seriozitate si transparenta. Suntem intotdeauna dispusi sa facem un "pas in plus" pentru clientii nostri. Daca crezi ca ai calitatile necesare pentru a fi un bun consilier imobiliar te asteptam in echipa noastra.

In acest moment cautam CONSILIER IMOBILIAR

 Candidatul ideal:

- foarte bune abilitati de comunicare

- flexibilitate

- dorinta de perfectionare

- limba straina obligatoriu

- capacitate de organizare

- cunostinte operare PC

- carnet de conducere

- aspect fizic placut

- experienta in domeniul vanzarilor

- experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj

 Descrierea postului de CONSILIER IMOBILIAR:

- clasificarea cererilor

- administrarea si dezvoltarea portofoliului de proprietati

- prezentarea ofertelor imobiliare catre potentiali clienti

- vizionarea ofertelor din portofoliu

- stabilirea intalnirilor cu potentiali clienti

Oferta (bonusuri, beneficii):

- conditii optime de lucru

- acces la platforma de administrare a ofertelor

- telefon mobil

- birou si logistica necesara

- training constant

- comision si bonusuri de performanta (se discuta la interviu)

 Toate aplicatiile sunt considerate strict confidentiale si sunt evaluate in conformitate cu criteriile de eligibilitate pentru posturile disponibile, cat si pentru oportunitatile viitoare de cariera. Te rugam sa ne contactezi folosind formularul de mai jos.

  • Vrei sa vinzi sau sa inchiriezi?

    Esti curios cat valoreaza proprietatea ta?

    Contacteaza-ne pentru o estimare gratuita de pret!
  • CLICK AICI

Ai nevoie de ajutor? Ne puteti contacta pe